×

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

کولرگازی بانه کولرگازی بانه کولرگازی جدید کولرگازی 2020 تک فروش کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چیست کولر گازی با چی کار میکنه کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چه مارکی خوبه کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم کولر گازی کولر گازی بانه چه کولر گازی بخریم کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی اجنرال کولر گازی جنرال کولر گازی ال جی کولر گازی سامسونگ کولر گازی گری کولر گازی کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی t3 کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی گاز R22 گاز R410 تفاوت گاز R22 با R410 کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر دوال اینورتر کولر گازی دوال اینورتر کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی ال جی ترموستات کولرگازی ترموستات دیجیتالی کولرگازی تنظیم ترموستات کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کم مصرف راهنما استفاده از کولر گازی کولر گازی اینورتر کولر گازی کمپرسور کولر گازی کمپرسور روتاری کمپرسور روتاری اینورتر کولر گازی خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم راهنمای انتخاب کولر گازی کولر گازی خرید کولر گازی چکه کردن آب از پنل کولرگازی کولر گازی بانه کولر گازی سرویس کولر گازی علت بوی بد کولر گازی کولر گازی داکت اسپلیت اسپلیت کولر گازی اینورتر کولر گازی کندانسور کولر گازی کندانسور داکت اسپلیت داکت اسپلیت‌ اینورتر سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت چیست کولر گازی کولر آبی خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی اینورتر كولر گازی اسپلیت کولر گازی 2020 کولر گازی اورلود کولر گازی کولر گازی یخ زدن کولر گازی قیمت یخچال دوقلو یخچال ساید بای ساید قیمت کولر گازی خرید کولرگازی، خرید اسپلیت قیمت یخچال مشکلات رایج در یخچال ها بهترین یخچال برای خرید در تابستان ویژگی های یخچال های فرسوده راهنمای تنظیم دمای یخچال و فریزر یخچال و فریزر اگر یخچال و فریزر شما سرد نماند چه باید کرد ؟ بهترین یخچال های ساید بای ساید هنگام خرید یخچال باید به چه مواردی توجه کرد؟ بزرگترین یخچال های ساید بای ساید در سال 2020 طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا رایان RayanCMS قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید بهترین دما برای کولر گازی چند است؟ راهنمای خرید انواع کولر ویژگی های یک کولر گازی مناسب نحوه انتخاب و نصب کولر گازی همه چیز درباره کولر گازی کانال دار 5 راه برای عملکرد روان کولر گازی
آخرین اخبار

5 نکته ای که باید هنگام خرید کولر گازی پنجره ای در نظر داشته باشید

توسط zaniyar aaa
۱۳۹۹-۶-۲۴
0 دیدگاه
5 نکته ای که باید هنگام خرید کولر گازی پنجره ای در نظر داشته باشید

5 نکته ای که باید هنگام خرید کولر گازی پنجره ای در نظر داشته باشید - کولرهای گازی پنجره ای برای خنک کردن یک یا چند اتاق طراحی شده اند که خنک کنندگی قابل توجه ای ندارند .

 

هنگام خرید کولر گازی پنجره ای موارد زیادی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید مانند اندازه و نگهداری و غیره . برای کسب اطلاعات بیشتر ، در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید هنگام خرید کولر گازی پنجره ای در نظر بگیرید :

 

ظرفیت خنک کننده

 

نصب و راه اندازی

 

الزامات الکتریکی

 

بهره وری انرژی

 

نگهداری

1. ظرفیت خنک کننده 

ظرفیت خنک کننده باید اولین نکته شما قبل از خرید یک کولر گازی پنجره ای باشد . قدرت خنک سازی در واحد حرارتی BTU در هر ساعت اندازه گیری می شود و معیار اصلی انرژی گرمایی یک کولر است . برای داشتن بهترین کارآیی و اثربخشی ، به دنبال واحدی که دارای سطح BTU متناسب با فضای شماست ، باشید . یک کولر گازی پنجره ای با توان BTU بسیار کم به طور مداوم کار می کند تا فضای خانه را خنک کند و در نتیجه ، مصرف انرژی شما را کاهش دهد . موردی که بیش از حد برای فضای شما بزرگ باشد ، باعث خنک شدن و رطوبت فضای شما به طور مساوی نمی شود و باعث می شود هوای اتاق شما در معرض جیب های سرد و گرم ناخوشایند باشد .

 

برای یافتن ظرفیت خنک کننده ایده آل خود ، اندازه فضایی را که می خواهید در فوت مربع خنک شود محاسبه کنید .

2. نصب و راه اندازی

اکثر مدل های کولر گازی پنجره ای به گونه ای طراحی شده اند که در داخل پنجره های دو آویز استاندارد قرار می گیرند . با این حال ، بسیاری از مدل ها را می توان در داخل یک فضای دیواری سفارشی با سخت افزار نصب ویژه نصب کرد . اگر ابعاد پنجره شما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشد یا پنجره های ارسی عمودی نداشته باشید ، این یک گزینه مفید است .

    

پنجره : ابعاد داخل قاب پنجره را دقیقاً اندازه بگیرید ، با توجه ویژه به عرض آن . سپس ، به دنبال حداقل و حداکثر ابعاد عرض پنجره ذکر شده در مشخصات کولر گازی باشید . اگر مدل شما دقیقاً متناسب با قاب پنجره شما نیست ، نگران نباشید . تمام کولرهای گازی پنجره ای دارای کیت های نصب هستند که شامل پرده های جانبی برای مهار فضای اضافی باقی مانده در هر طرف پنجره یا دهانه دیوار است .

    

دیوار : برای نصب های دیواری ابتدا اطمینان حاصل کنید که مدلی که می خواهید این نوع نصب را در خود جای دهد و کیت نصب مناسب را داشته باشید . سپس ، ابعاد بازشوی دیواری تمام شده را یادداشت کنید ، که باید در مشخصات محصول ذکر شود . از این ابعاد برای دهانه دیوار استفاده کنید . در صورت لزوم با یک متخصص مشورت کنید . کولر های پنجره ای موجود را که می توانند از طریق دیوار نیز نصب شوند می توانید در فروشگاه اینترنتی تک فروش مشاهده کنید .

    

وقتی كاملاً نصب شود ( چه در یك پنجره و چه از طریق دیوار ) كولر گازی پنجره ای در داخل دهانه قرار می گیرد و سیستم اگزوز هوای گرم رو به بیرون و سیستم خنك كننده رو به داخل است . علاوه بر این ، در بسیاری از کولرهای گازی پنجره ای از یک شاسی کشویی و یک آستین نصب مقاوم استفاده شده است که واحد را تثبیت و ایمن می کند ، در حالی که دسترسی آسان به آن را برای تعمیر و نگهداری امکان پذیر می کنید . تمام کولرهای گازی پنجره ای دارای دستورالعمل های دقیق و آسان برای نصب هستند .

3. الزامات الکتریکی 

از آنجا که کولرهای گازی پنجره ای از سایر لوازم خانگی رایج قدرت بیشتری دارند ، مطمئن شوید که سیستم الکتریکی موجود شما نیازهای برقی واحد را برآورده می کند . اکثر کولرهای گازی اتاق با مدارهای 115 ، 125 یا 220 ولت کار می کنند .

       

115- 125 ولت : کولر های با ظرفیت خنک کننده زیر 15000 BTU معمولاً در مدارهای مسکونی استاندارد (115 تا 125 ولت) کار می کنند .

       

220 ولت : کولر های پنجره ای با ظرفیت خنک کننده بالای 15000 BTU معمولاً روی مدارهای 220 ولت کار می کنند . با استفاده از این مدل ها ، ممکن است لازم باشد سیم کشی برق ویژه ای نصب کنید یا برای کمک به شما به دنبال یک برق باشید .

4. بهره وری انرژی


به طور کلی ، بهترین کولرهای گازی پنجره ای انتخاب اقتصادی تری نسبت به کولر گازی های مرکزی دارند . هزینه آن ها برای خرید کمتر است و اگر اندازه آن ها درست باشد ، در طولانی مدت ارزان تر هستند . برای اندازه گیری بهره وری انرژی واحد ، به دنبال دو ویژگی باشید :

           

Energy Star Rated : معمولاً تقریباً 10 درصد انرژی کمتری نسبت به مدل های مشابه مصرف می کنید و در هزینه های عملیاتی خود صرفه جویی می کنید .

           

EER (یا نسبت بازده انرژی) : این اندازه گیری به شما می گوید که واحد برای هر وات نیرو چه تعداد BTU استفاده می کند . از این به عنوان یک قاعده کلی استفاده کنید و هرچه EER بالاتر باشد ، تهویه مطبوع کارآمدتر است . طبق گفته وزارت انرژی ایالات متحده آمریکا ، شما باید از بهترین سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه تهویه مطبوع اتاق بخرید که دارای EER حداقل 10.0 باشد .        

5. نگهداری        

کولرهای گازی پنجره ای برای نگه داشتن آن ها در شرایط مطلوب نیاز به نگهداری دوره ای دارند . آن ها می توانند در برابر آلودگی های داخلی و بیرونی که می توانند در داخل یا پشت جمع شوند ، آسیب پذیر باشند . علاوه بر این ، گرد و غبار و ذرات در فیلتر تهویه هوا جمع می شوند . در صورت عدم تعمیر و رفع مشکل ، همه این موارد در نهایت با هم ترکیب می شوند تا از اثر بخشی تهویه مطبوع شما بکاهند .

            

برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت ، حداقل سالی یک بار آن را کاملا تمیز کنید . یک کولر گازی پنجره ای با یک شاسی کشویی این کار را راحت می کند زیرا تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که واحد را برای دسترسی به آن اسلاید کنید . بیشتر فیلترهای هوا با آب و صابون ملایم قابل شستشو هستند .

            

برای محافظت در برابر آفات ، برخی از کولر های گازی ، مانند سری Friedrich Kuhl ، به تله های پشه ای مجهز هستند که اجازه می دهد تا چگالش به بیرون جریان یابد ، بدون اینکه حشرات به داخل آن اجازه دهند .

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کولر گازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.