×

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

کولرگازی بانه کولرگازی بانه کولرگازی جدید کولرگازی 2020 تک فروش کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چیست کولر گازی با چی کار میکنه کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چه مارکی خوبه کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم کولر گازی کولر گازی بانه چه کولر گازی بخریم کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی اجنرال کولر گازی جنرال کولر گازی ال جی کولر گازی سامسونگ کولر گازی گری کولر گازی کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی t3 کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی گاز R22 گاز R410 تفاوت گاز R22 با R410 کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر دوال اینورتر کولر گازی دوال اینورتر کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی ال جی ترموستات کولرگازی ترموستات دیجیتالی کولرگازی تنظیم ترموستات کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کم مصرف راهنما استفاده از کولر گازی کولر گازی اینورتر کولر گازی کمپرسور کولر گازی کمپرسور روتاری کمپرسور روتاری اینورتر کولر گازی خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم راهنمای انتخاب کولر گازی کولر گازی خرید کولر گازی چکه کردن آب از پنل کولرگازی کولر گازی بانه کولر گازی سرویس کولر گازی علت بوی بد کولر گازی کولر گازی داکت اسپلیت اسپلیت کولر گازی اینورتر کولر گازی کندانسور کولر گازی کندانسور داکت اسپلیت داکت اسپلیت‌ اینورتر سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت چیست کولر گازی کولر آبی خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی اینورتر كولر گازی اسپلیت کولر گازی 2020 کولر گازی اورلود کولر گازی کولر گازی یخ زدن کولر گازی قیمت یخچال دوقلو یخچال ساید بای ساید قیمت کولر گازی خرید کولرگازی، خرید اسپلیت قیمت یخچال مشکلات رایج در یخچال ها بهترین یخچال برای خرید در تابستان ویژگی های یخچال های فرسوده راهنمای تنظیم دمای یخچال و فریزر یخچال و فریزر اگر یخچال و فریزر شما سرد نماند چه باید کرد ؟ بهترین یخچال های ساید بای ساید هنگام خرید یخچال باید به چه مواردی توجه کرد؟ بزرگترین یخچال های ساید بای ساید در سال 2020 طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا رایان RayanCMS قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید بهترین دما برای کولر گازی چند است؟ راهنمای خرید انواع کولر ویژگی های یک کولر گازی مناسب نحوه انتخاب و نصب کولر گازی همه چیز درباره کولر گازی کانال دار 5 راه برای عملکرد روان کولر گازی
آخرین اخبار

5 راه برای عملکرد روان کولر گازی

توسط zaniyar aaa
۱۳۹۹-۷-۵
0 دیدگاه
5 راه برای عملکرد روان کولر گازی

5 راه برای عملکرد روان کولر گازی - در فصل تابستان داشتن کولر گازی ضروری است به ویژه در مناطق گرمسیر . به همان اندازه که این وسایل مهم است ، بسیاری از صاحبان خانه نحوه کار با آن ها را نمی دانند . داشتن کمی دانش در مورد سیستم تهویه هوا می تواند به شما در انجام برخی اقدامات پیشگیری از نگهداری کولر گازی کمک کند که واحد شما را به بهترین شکل کار کند . در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا عمر سیستم کولر گازی خود را افزایش دهید .

1. واحد کندانسور را پاک کنید

واحد کندانسور سیستم کولر گازی باید مرتباً تمیز شود . این معمولاً در بیرون از خانه شما است و در بیشتر مواقع آوار ، خاک و هر ذره دیگری جمع می شود که سپس با نسیم در اطراف خانه شما دمیده می شود . برای پاک کردن واحد کولر گازی ، از پاک کننده سیم پیچ استفاده کنید و سیم پیچ را بیرون بریزید و اجازه دهید خشک شود . در آخر می توانید پره های کندانسور را با برس تمیز کنید .

2. اواپراتور را بررسی کنید


هر از چند گاهی ، به اواپراتور کولر گازی خود نگاهی بیندازید . می توانید آن را بالاتر از منطقه کوره که به پلنوم معروف است پیدا کنید . اگر خودتان می توانید به اواپراتور دسترسی پیدا کنید ، اطمینان حاصل کنید که مرتباً آن را تمیز می کنید . توصیه کارشناسان مبنی بر اینکه شما حداقل سالی یک بار تمیزکاری دقیق اواپراتور خود را انجام می دهید . این به افزایش عمر تهویه هوا کمک می کند . برای تمیز کردن اواپراتور ، فویل را از قسمت جلوی پلنوم بردارید ، صفحه یا پایه ها را برداشته و صفحه را از روی بلند کنید . با استفاده از یک پارچه نم دار یا پارچه مرطوب ، خاک موجود در آن و همچنین هرگونه جمع شدن از قسمت پایین اواپراتور را پاک کنید . برای این کار می توانید از برش نیز استفاده کنید .

3. سطح فرئون را مشاهده کنید 

آنچه خانه شما را در سیستم تهویه هوا خنک می کند فرون نامیده می شود . هر واحدی که فاقد این مولفه باشد نمی تواند خانه شما را خنک کند . اطمینان حاصل کنید که واحد شما به اندازه کافی فرون در آن وجود دارد . اگر احساس می کنید در سطح هوای آزاد شما در سطح فرئون مشکلی وجود دارد ، برای کمک به شما در بررسی آن با یک تکنسین حرفه ای تماس بگیرید .   

4. فیلتر را تمیز یا جایگزین کنید

      

در ابتدای هر تابستان مطمئن شوید که فیلتر کولر گازی را برداشته اید یا نه . می توانید آن را تمیز کرده یا کاملاً جایگزین کنید . همچنین ، مطمئن شوید که حداقل هر ماه یک بار آن را چک می کنید . اگر در منطقه ای مرتفع هستید و بیش از حد معمول باد ، شن یا گرد و غبار دریافت می کنید ، باید فیلترهای خود را بیشتر از بقیه تمیز و تعویض کنید .

5. فن کولر گازی را تمیز کنید

    

سیستم کولر گازی شما قطعه ای دارد که در حین کار آن را خنک می کند . نگاهی به آن قطعه بیندازید و ببینید آیا کثیف هستند یا خیر . اگر بقایایی از گرد و غبار بر روی آن وجود دارد ، یا اگر تیغه ها کج هستند ، قبل از ایجاد مشکل آن را برطرف کنید . برای دسترسی به فن کابینت را باز کنید و سپس از یک پارچه مرطوب برای تمیز کردن آن استفاده کنید . اگر تیغه ها شل شد ، آن ها را در جای خود محکم کنید . همچنین اگر پنکه دارای درگاه های روغن است ، ابتدای هر تابستان چند قطره روغن موتور غیر شوینده در آن ها بیندازید . این به سیستم کمک می کند تا در بیشترین بازده خود کار کند .

       

همچنین برای خرید کولرگازی می توانید به فروشگاه اینترنتی تک فروش سر بزنید .