×

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

کولرگازی بانه کولرگازی بانه کولرگازی جدید کولرگازی 2020 تک فروش کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چیست کولر گازی با چی کار میکنه کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چه مارکی خوبه کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم کولر گازی کولر گازی بانه چه کولر گازی بخریم کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی اجنرال کولر گازی جنرال کولر گازی ال جی کولر گازی سامسونگ کولر گازی گری کولر گازی کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی t3 کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی گاز R22 گاز R410 تفاوت گاز R22 با R410 کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر دوال اینورتر کولر گازی دوال اینورتر کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی ال جی ترموستات کولرگازی ترموستات دیجیتالی کولرگازی تنظیم ترموستات کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کم مصرف راهنما استفاده از کولر گازی کولر گازی اینورتر کولر گازی کمپرسور کولر گازی کمپرسور روتاری کمپرسور روتاری اینورتر کولر گازی خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم راهنمای انتخاب کولر گازی کولر گازی خرید کولر گازی چکه کردن آب از پنل کولرگازی کولر گازی بانه کولر گازی سرویس کولر گازی علت بوی بد کولر گازی کولر گازی داکت اسپلیت اسپلیت کولر گازی اینورتر کولر گازی کندانسور کولر گازی کندانسور داکت اسپلیت داکت اسپلیت‌ اینورتر سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت چیست کولر گازی کولر آبی خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی اینورتر كولر گازی اسپلیت کولر گازی 2020 کولر گازی اورلود کولر گازی کولر گازی یخ زدن کولر گازی قیمت یخچال دوقلو یخچال ساید بای ساید قیمت کولر گازی خرید کولرگازی، خرید اسپلیت قیمت یخچال مشکلات رایج در یخچال ها بهترین یخچال برای خرید در تابستان ویژگی های یخچال های فرسوده راهنمای تنظیم دمای یخچال و فریزر یخچال و فریزر اگر یخچال و فریزر شما سرد نماند چه باید کرد ؟ بهترین یخچال های ساید بای ساید هنگام خرید یخچال باید به چه مواردی توجه کرد؟ بزرگترین یخچال های ساید بای ساید در سال 2020 طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا رایان RayanCMS قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید بهترین دما برای کولر گازی چند است؟ راهنمای خرید انواع کولر ویژگی های یک کولر گازی مناسب نحوه انتخاب و نصب کولر گازی همه چیز درباره کولر گازی کانال دار 5 راه برای عملکرد روان کولر گازی
آخرین اخبار

قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید

توسط zaniyar aaa
۱۳۹۹-۶-۱۷
0 دیدگاه
قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید

قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید - خرید یک کولر گازی جدید یک تصمیم بزرگ است ، نه فقط به دلیل گران بودن ، بلکه به این دلیل که تعیین می کند در خانه راحت هستید یا خیر . هر کس هنگام خرید یک واحد جدید انتظار تهویه مطبوع روان و کارآمد را دارد ، اما متأسفانه همیشه اینطور نیست .

 

بیش از نیمی از سیستم های جدید HVAC به طور نامناسب نصب شده اند ، که منجر به کاهش کارایی و کاهش طول عمر می شود . نه تنها این ، مشکلات راحتی نیز می تواند ایجاد شود ، مانند رطوبت بالا ، آلاینده های موجود در هوا و گردش هوا ضعیف (ENERGY STAR) .

 

صرف نظر از محل زندگی شما ، کولر گازی در بیشتر خانه ها یک ضرورت است . حتی در مکان هایی که آب و هوا در طول سال نسبتاً معتدل است ، یک واحد تهویه هوا برای راحتی و سلامتی خانواده ضروری است . کولر گازی علاوه بر خنک نگه داشتن فضای داخلی ، باعث چرخش هوا می شود و به کاهش رطوبت نیز کمک می کند و می تواند سموم مضر موجود در هوا را فیلتر کند .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کولر گازی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

واحدهای جدید به طور متوسط 15 تا 20 سال دوام می آورند ، بنابراین یک سرمایه گذاری مهم است که باید قبل از تصمیم گیری به طور کامل در مورد آن تحقیق شود . حتی اگر کولر گازی شما کار می کند ، به دلیل افزایش صرفه جویی در انرژی واحدهای جدید ، با تعویض واحد خود می توانید پس انداز بیشتری کنید . اگر سیستم تهویه مطبوع شما 10 سال یا بیشتر است ، با یک متخصص کولر گازی  صحبت کنید تا تعیین کند که تعویض بهتر است تعمیر .

 

اگر به فکر خرید یک سیستم تهویه مطبوع جدید هستید ، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید . چه در حال تعویض واحد قدیمی باشید و چه نیاز به خرید خانه جدید ، ما نکات اساسی را برای جستجوی شما جمع آوری کرده ایم

قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید


 

یک پیمانکار حرفه ای بگیرید و ضروری است که شما در مورد بهترین پیمانکار یا شرکت برای این کار تحقیق کنید . کارایی کولر گازی شما با نصب آن تعیین می شود . توصیه یکی از دوستان یا اعضای خانواده همیشه بهترین راه است ، اما سایت های ارجاع خدمات محلی مانند تک فروش خوب هستند . اطمینان حاصل کنید که دو یا سه پیمانکار مختلف را انتخاب کرده اید و پیشنهادات دقیق هر یک از آن ها را ارائه می دهید . اگر آن ها وظیفه تهیه واحد را بر عهده دارند ، نوع و مدل را تهیه کنید تا مطمئن شوید مدل مناسبی برای نیازهای شماست . آخرین و نه مهمترین موارد ، اکثر ضمانت های سازنده شامل موارد خاصی از جمله بازرسی و نصب حرفه ای است که توسط یک پیمانکار مجاز امضا شده است . بنابراین ، مطمئن شوید که یک فرآیند بررسی کامل را انجام داده اید .

 

چند روش مختلف برای نصب کولر گازی وجود دارد . اولین مورد که فراگیرترین نیز  است شامل پیمانکار واحد و نصب را در اختیار شما قرار می دهد . اما ممکن است شما خرید واحد در عمده فروشی و استخدام پیمانکار برای نصب را انتخاب کنید . بسته به نوع مارک و برند مورد نظر شما ممکن است مقدار قابل توجهی صرفه جویی شود اما همچنان برای نصب آن باید یک پیمانکار حرفه ای پیدا کنید . اگر تصمیم دارید تجهیزات گرمایش یا تهویه مطبوع خود را بصورت آنلاین خریداری کنید ، ابتدا با یک متخصص مشورت کنید زیرا ممکن است به چند دلیل نصب را انجام ندهند . بسیاری از پیمانکاران فقط واحدهای کولر گازی را که از خودشان تهیه کرده اید نصب می کنند زیرا ضمانت های تولید کننده از طریق شرکت انجام می شود و ممکن است واحد شما آسیب ببیند ، اندازه اشتباه داشته باشد ، فاقد مدارک مناسب باشد یا برای خانه فعلی شما مطابقت نامناسب داشته باشد . ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد ، اما بسیار توصیه می شود که یک متخصص کولر گازی دارای مجوز برای اندازه گیری خانه خود انتخاب کنید و کولر گازی مناسب را برای نیازهای خانه شما محاسبه کند . احتمالاً در درازمدت در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد .

 

انتخاب اندازه مناسب کولر گازی برای خانه ضروری است . در حالی که پیمانکار شما در این قسمت از معادله به شما کمک خواهد کرد ، مهم است که قبل از این بدانید که چرا این مهم است . اگر واحدی به اندازه متر مربع خانه شما اندازه نادرستی داشته باشد ، چندین مشکل به وجود می آید . اگر واحد خیلی کوچک باشد ، نمی تواند خانه شما را به درستی خنک کند . اگر واحد بیش از حد بزرگ باشد ، مرتباً خاموش و روشن می شود و باعث اتلاف انرژی و تورم صورت حساب شما می شود .  حتی اگر یک مدل قدیمی را جایگزین کنید ، پیمانکار شما می خواهد آنچه را که محاسبه بار نامیده می شود ، انجام دهد .

 

کارایی یک واحد کولر گازی با نسبت فصلی کارایی انرژی (SEER) اندازه گیری می شود . در سال 2015 ، وزارت انرژی ایالات متحده (DOE) حداقل نیاز SEER خود را از 13 به 14 افزایش داد . بخاطر داشته باشید که رتبه بندی از 14 به 22 یک طبقه بندی با مصرف انرژی است . بنابراین مدلی را جستجو کنید که حداقل دارای امتیاز 14 باشد اما سعی کنید مدلی را پیدا کنید که حتی از مقیاس کارایی بالاتر باشد .

 

یک واحد کولر گازی با کارایی بالا (دارای امتیاز 14+) کمی بیشتر هزینه می کند ، اما در نهایت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه می شود . هنگام انتخاب کولر گازی جدید به دنبال برچسب ENERGY STAR باشید زیرا کارآمدترین واحدهای بازار را مشخص می کند .

 

پس از نصب واحد کولر گازی جدید ، می خواهید در مورد یک برنامه نگهداری با پیمانکار خود صحبت کنید . تنظیمات سالانه اطمینان حاصل می کند که سیستم تهویه هوا با کارایی مطلوب کار می کند و ضمانت شما معتبر است . پیمانکار شما باید بتواند در انتخاب یک برنامه مناسب نگهداری به شما کمک کند . بیشتر شرکت های حرفه ای خدمات منزل در زمینه تعمیر و نگهداری سالانه A / C معامله می کنند.

 

خرید کولر گازی جدید در ماه های خنک تر که احتمال دارد مارک های بیشتری در انبار موجود باشد را خریداری کنید .

 

خرید یک سیستم تهویه مطبوع جدید به کمی کار نیاز دارد ، اما یافتن کالای مناسب راحتی مداوم و قابل اطمینان را برای سال های آینده تضمین می کند . اگر به دنبال خرید یک واحد جدید هستید ، می توانید از فروشگاه اینترنتی تک فروش کمک بگیرید .