×

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

کولرگازی بانه کولرگازی بانه کولرگازی جدید کولرگازی 2020 تک فروش کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چیست کولر گازی با چی کار میکنه کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی چه مارکی خوبه کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم کولر گازی کولر گازی بانه چه کولر گازی بخریم کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی اجنرال کولر گازی جنرال کولر گازی ال جی کولر گازی سامسونگ کولر گازی گری کولر گازی کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی کولر گازی t3 کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی کولر گازی اینورتر اسپلیت خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی گاز R22 گاز R410 تفاوت گاز R22 با R410 کولر گازی کم مصرف کولر گازی اینورتر دوال اینورتر کولر گازی دوال اینورتر کولر گازی اینورتر کولر گازی کولر گازی ال جی ترموستات کولرگازی ترموستات دیجیتالی کولرگازی تنظیم ترموستات کولر گازی کولر گازی کولر گازی کولر گازی کم مصرف راهنما استفاده از کولر گازی کولر گازی اینورتر کولر گازی کمپرسور کولر گازی کمپرسور روتاری کمپرسور روتاری اینورتر کولر گازی خرید کولر گازی چه کولر گازی بخریم راهنمای انتخاب کولر گازی کولر گازی خرید کولر گازی چکه کردن آب از پنل کولرگازی کولر گازی بانه کولر گازی سرویس کولر گازی علت بوی بد کولر گازی کولر گازی داکت اسپلیت اسپلیت کولر گازی اینورتر کولر گازی کندانسور کولر گازی کندانسور داکت اسپلیت داکت اسپلیت‌ اینورتر سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت چیست کولر گازی کولر آبی خرید کولر گازی کولر گازی بانه کولر گازی اینورتر كولر گازی اسپلیت کولر گازی 2020 کولر گازی اورلود کولر گازی کولر گازی یخ زدن کولر گازی قیمت یخچال دوقلو یخچال ساید بای ساید قیمت کولر گازی خرید کولرگازی، خرید اسپلیت قیمت یخچال مشکلات رایج در یخچال ها بهترین یخچال برای خرید در تابستان ویژگی های یخچال های فرسوده راهنمای تنظیم دمای یخچال و فریزر یخچال و فریزر اگر یخچال و فریزر شما سرد نماند چه باید کرد ؟ بهترین یخچال های ساید بای ساید هنگام خرید یخچال باید به چه مواردی توجه کرد؟ بزرگترین یخچال های ساید بای ساید در سال 2020 طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا رایان RayanCMS قبل از خرید کولر گازی جدید چه باید بدانید بهترین دما برای کولر گازی چند است؟ راهنمای خرید انواع کولر ویژگی های یک کولر گازی مناسب نحوه انتخاب و نصب کولر گازی همه چیز درباره کولر گازی کانال دار 5 راه برای عملکرد روان کولر گازی
آخرین اخبار

آیا به دنبال کولر گازی هستید؟ این مواردی است که شما باید قبل از خرید بدانید

توسط zaniyar aaa
۱۳۹۹-۶-۱۲
0 دیدگاه
آیا به دنبال کولر گازی هستید؟ این مواردی است که شما باید قبل از خرید بدانید

آیا به دنبال کولر گازی هستید؟ این مواردی است که شما باید قبل از خرید بدانید -کولرهای گازی به بخشی فراگیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند . گرما عواقب جدی برای زندگی و سلامتی انسان به همراه دارد که باعث می شود استفاده از تهویه مطبوع مهم باشد و یک سیستم تهویه مطبوع خوب را به سرمایه گذاری ارزشمندی تبدیل کند . عوامل تهویه مطبوع در بسیاری از عوامل مانند قیمت ، بازده انرژی و ظرفیت خنک کننده متفاوت هستند . با ورود فن آوری های جدید ، مزایای مراقبت های بهداشتی و بهره وری انرژی ، مصرف کنندگان از نیازهای خود آگاهی بیشتری پیدا کرده و مارک ها و محصولات پیشنهادی متنوعی را برای انتخاب دارند . در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید کولر گازی به خاطر داشته باشید . این نکات و راهنمای خرید کولر گازی به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید . 

 


اندازه اتاق


اندازه یا ظرفیت کولر گازی باید مطابق اندازه اتاق شما باشد . مطابق با فضای اتاق خود یک کولر گازی با ظرفیت خنک کننده مناسب انتخاب کنید . اگر بزرگتر باشد ، نمیتواند رطوبت زدایی مناسب را فراهم کند ، واحدی با ظرفیت خنک کننده بسیار زیاد در فضا می تواند بیش از حد خاموش و روشن شود و واحد کوچکتر از نظر مصرف انرژی برای شما هزینه بیشتری دارد .

 


نصب

  

برای اینکه از واحد تهویه مطبوع بیشترین بهره را ببرید ، نصب صحیح آن مهم است . کولر گازی پنجره ای یک واحد جمع و جور است که برای اتصال به پنجره ها طراحی شده است ، در حالی که یک کولر گازی اسپلیت دارای یک واحد کمپرسور در خارج از خانه و یک واحد داخلی در داخل اتاق است که به طور خاص برای جریان بهتر هوا طراحی شده است . اطمینان حاصل کنید که واحد توسط متخصصان خبره یا از یک مرکز خدمات مجاز نصب شده است و جایی برای نقص نمی گذارد . پارامتر عملکرد کولر گازی به نصب خوب یا بد بستگی دارد .

  

کنترل صدا

  

سر و صدا نکته بسیار مهمی است که هنگام خرید کولر گازی باید به آن توجه کرد . هر کولر گازی در مشخصات محصول خود دارای سطح عملکرد نویز است . در حالت ایده آل ، سطح سر و صدا باید در حد 50dB باشد . کولر گازی با سر و صدای زیاد می تواند خواب شما و همچنین خواب همسایگان را خراب کند .

  

بهره وری انرژی

  

سیستم های تهویه مطبوع دارای رتبه بندی بهره وری انرژی دارای درجه ستاره ای هستند که به عنوان EER شناخته می شوند و توسط اداره بهره وری انرژی (BEE) استاندارد شده اند . همه ی کولر های گازی باید دارای برچسب درجه بندی انرژی باشند که از ستاره ها برای ارزیابی کارایی استفاده می کنند . هرچه تعداد ستاره بیشتر باشد بهتر است . کولر هایی که دارای درجه ستاره بالاتر هستند ، مصرف برق بسیار کمتری دارند و در نتیجه در طولانی مدت در هزینه برق شما صرفه جویی می کنند .

  

فناوری اینورتر

  

برای خنک سازی سازگار و بهتر همراه با بهره وری انرژی بهتر ، یک کولر گازی اینورتر ارزش سرمایه گذاری را دارد . کولر گازی اینورتر کمی گرانتر از معمولی است ، اما با یک سوم مصرف برق کمتر از کولر گازی غیر اینورتر ، هزینه ای که شما صرف می کنید تقریباً در دو سال قبض برق صرفه جویی می شود . این روزها حتی مارک های سری اینورتر دوگانه نیز ارائه می شوند زیرا این امر به خنک سازی بهتر و کنترل دقیق انرژی کمک می کند .

  

کیفیت هوا

  

مهم است که کیفیت هوا در محیط داخلی در هنگام استقرار کولر گازی در خانه در ذهن باشد ، زیرا کولر گازی که دارای فیلتر خوب است برای بهبود کیفیت هوای داخلی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . این روزها کولر ها فیلتر هوا نصب کرده اند که بوها ، دود و میکروب ها را از هوا پاک می کند . یک فیلتر خوب نه تنها هوای پاک را تضمین می کند بلکه با جلوگیری از خفگی سیم پیچ اواپراتور در اثر گرد و غبار ، عملکرد خنک کننده و بازده انرژی کولر را افزایش می دهد .

  

اندازه دمنده

  

فن دمنده یکی از اجزای مهم سیستم کولر گای شماست و چیزی است که همه کاربران کولر باید با آن آشنا باشند . این دمنده در قسمت داخلی تهویه مطبوع شما قرار دارد و وظیفه دمیدن هوا به مجاری سیستم را بر عهده دارد که امکان توزیع هوا در خانه را فراهم می کند . هرچه اندازه دمنده بزرگتر باشد ، جریان هوا از کولر گازی قوی تر است . جریان هوا از طریق دمنده اطمینان می دهد که هیچ احساس خفگی وجود ندارد . دمنده جریان هوا را به جهات مختلف اتاق هدایت می کند .

  

سیم پیچ کندانسور

  

کندانسورهای کولر گازی از سیم پیچ برای خنک سازی هوا استفاده می کنند . سیم پیچ های مس از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند زیرا سریعتر خنک می شوند ، برای حفظ و طول عمر بیشتری دارند . آن ها در مقایسه با سیم پیچ های آلومینیومی دارای خاصیت تبادل حرارتی و ضد خوردگی بهتری هستند .

  

ایمنی در برابر آتش

  

این روزها کولر گازی از خازن های محافظت شده P2 با بالاترین سطح ایمنی با ویژگی های خود ترمیم و قطع فشار بیش از حد استفاده می کنند و برای ایمنی بیشتر با پوشش محافظ فلزی در جعبه مدار الکتریکی همراه هستند . همچنین ، هنگام سرویس دهی به کولر گازی ، باید اطمینان حاصل کرد که هیچ تغییری یا اضافی انجام نشده است تا عملکرد را به طرز نامطلوبی تحت تأثیر قرار دهد . کاربران باید از عملکرد ناخواسته تجهیزات تهویه مطبوع اجتناب کنند . مواردی مانند پرده و لوازم التحریر قابل احتراق که می توانند به راحتی آتش بگیرند نباید در مجاورت کولرهای گازی نگهداری شوند .

  

فیلترها به راحتی تمیز می شوند

  

تمیز نگه داشتن فیلتر می تواند 5 تا 10 درصد انرژی صرفه جویی کند . کولر ها با فیلترهایی در اختیار شما قرار می گیرند تا اتاق شما از مواد آلرژی زا و سایر آلاینده ها در امان بماند . اطمینان حاصل کنید که برای تمیز کردن به راحتی می توانید به فیلتر دسترسی پیدا کنید ، کاری که مرتباً برای حفظ وضعیت دستگاه در بالای صفحه انجام می دهید .

  

تاب هوا

  

کولر ها باید هوای خنک را به جای یک مکان در اطراف اتاق بچرخانند . اکنون آن ها با گزینه های زیادی در تنظیمات جریان هوا و همچنین نوسان همراه هستند . این توانایی کولر گازی برای هدایت جریان هوا در جهات مختلف در اتاق است .

  

فناوری و قیمت

  

در حالی که این روزها تهویه مطبوع از ویژگی های زیادی برخوردار است ، اما باید كولر گازی را انتخاب كرد كه مجهز به تأمین نیازهای کاربر است . مهم است که به یک مارک تجاری کاملاً تثبیت شده و تمام ویژگی های ضروری و با قیمت مناسب پایبند باشید .

  

ضمانت نامه 

  

برخی از کولرهای گازی دارای ضمانت طولانی تر هستند . هنگام خرید واحد جدید ، وب سایت سازنده را برای کسب اطلاعات بررسی کنید و از خرده فروش در مورد ضمانت آن مدل و مارک سوال کنید .

  

سایر ویژگی های مهم

  

اکثر واحد های کولر گازی دارای عملکرد رطوبت زدایی هستند که به شما کمک می کند تا از رطوبت اضافی هوا در فصل تابستان خلاص شوید . مورد دیگر عملکرد حالت خواب است که با کاهش خنک کننده در هر ساعت ، در هزینه های برق صرفه جویی می کند . در شرایطی که دمای خارج به طور قابل توجهی در نیمه شب کاهش می یابد ، مفید است . این روزها کولر های گازی حتی دارای ویژگی خود تمیز کنندگی است که با دور نگه داشتن رطوبت از رشد میکروارگانیسم های مضر جلوگیری می کند و به شما کمک می کند تا تمیزتر ، خنک کننده بهتری داشته باشید و بنابراین کولر گازی شما مدت بیشتری دوام می آورد .